Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 10 do 16-12-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:30-07:30 5 wolnych

Indoor Cycling

Łukasz T.

Sala Rowerowa

09:00-10:00 100 wolnych

TBC

Wiola N.

Sala Ogólna Większa

17:00-18:00 14 wolnych

Pole Dance podstawa

Wiktoria

Sala Ogólna Mniejsza

17:00-18:00 100 wolnych

TBW for KIDS

Trener

Sala Mentalna

17:00-18:00 100 wolnych

Trening funkcjonalny

Agnieszka W.

Sala Ogólna Większa

18:00-19:00 10 wolnych

bodyArt

Agnieszka W.

Sala Mentalna

18:00-19:00 50 wolnych

Sexy Dance

Wiktoria

Sala Ogólna Mniejsza

19:00-20:00 11 wolnych

Aerial Yoga

Agnieszka W.

Sala Ogólna Większa

19:00-20:00 14 wolnych

Pole Dance- średniozaawansowana

Wiktoria

Sala Ogólna Mniejsza

20:00-21:00 99 wolnych

Tabata

Magda M

Sala Ogólna Większa

20:00-21:00 100 wolnych

Zumba

Wioletta Ł.

Sala Ogólna Mniejsza

07:00-08:30 50 wolnych

Yoga

Monika G

Sala Mentalna

17:00-18:00 100 wolnych

Fat Killer

Magda K

Sala Ogólna Większa

18:00-19:00 -1 wolnych

Indoor Cycling

Magda K

Sala Rowerowa

18:00-19:00 50 wolnych

Karate Kids

Bartek

Sala Ogólna Większa

18:00-19:00 100 wolnych

STRONG

Wioletta Ł.

Sala Ogólna Mniejsza

19:00-20:00 10 wolnych

Cross Training

Remik

Strefa Funkcjonalna

19:00-20:00 21 wolnych

Trening powieziowy

Magda K

Sala Ogólna Większa

20:30-21:30 100 wolnych

Trening funkcjonalny

Wiola N.

Sala Ogólna Większa

09:00-10:00 100 wolnych

deepWORK

Agnieszka W.

Sala Ogólna Większa

10:00-11:00 50 wolnych

Stretch&Mobility

Agnieszka W.

Sala Mentalna

17:00-18:00 100 wolnych

Trening Obwodowy

Magda M

Sala Ogólna Większa

18:00-19:00 10 wolnych

Bungee4Fitness

Magda M

Sala Ogólna Większa

18:00-19:00 3 wolnych

Indoor Cycling

Magda K

Sala Rowerowa

18:30-20:00 50 wolnych

Yoga

Monika G

Sala Ogólna Mniejsza

18:30-19:30 100 wolnych

Zumba Kids

Trener

Sala Mentalna

19:00-20:00 9 wolnych

Cross Training

Remik

Strefa Funkcjonalna

19:00-20:00 22 wolnych

Jumping Fitness

Magda K

Sala Ogólna Większa

20:00-21:00 99 wolnych

Zumba

Wioletta Ł.

Sala Ogólna Większa

07:00-08:30 50 wolnych

Yoga

Monika G

Sala Mentalna

17:00-18:00 100 wolnych

Brazylijskie Pośladki

Bartek

Sala Ogólna Większa

18:00-19:00 24 wolnych

Jump for KIDS

Magda M

Sala Ogólna Mniejsza

18:00-19:00 49 wolnych

Stretching

Marysia K.

Sala Mentalna

19:00-20:00 10 wolnych

Cross Training

Remik

Strefa Funkcjonalna

19:00-20:00 -2 wolnych

Indoor Cycling

Marysia K.

Sala Rowerowa

19:00-20:00 14 wolnych

Pole Dance podstawa

Anna B.

Sala Ogólna Mniejsza

19:30-20:30 100 wolnych

deepWORK

Agnieszka W.

Sala Ogólna Większa

20:00-21:00 100 wolnych

Stretching

Wiktoria

Sala Mentalna

08:00-09:00 50 wolnych

Zdrowy Kręgosłup

Agnieszka W.

Sala Mentalna

09:15-10:15 100 wolnych

Trening funkcjonalny

Wiola N.

Sala Ogólna Większa

18:00-19:00 100 wolnych

Krav Maga Kids

Marek Sz.

Sala Ogólna Mniejsza

18:00-19:00 99 wolnych

Power TBC

Wiola N.

Sala Ogólna Większa

18:00-19:00 48 wolnych

Zdrowy Kręgosłup

Agnieszka W.

Sala Mentalna

19:00-20:00

Aktywny Senior

Agnieszka W.

Sala Mentalna

19:00-20:00 9 wolnych

Bungee4Fitness

Wiola N.

Sala Ogólna Większa

09:00-10:00 13 wolnych

Tr. Podwieszany

Kuba

Sala Ogólna Większa

10:00-10:45 100 wolnych

Fit Ciężarówka

Trener

Sala Ogólna Większa

 
← →